Galéria

Zurich Open 2022

Členovia klubu Blind Sports Club Slovakia sa v roku 2022 zúčastnili prvého ročníka medzinárodného turnaja Zurich Open 2022 vo Švajčiarsku. Najlepšie umiestnenie zo spomínaného klubu dosiahol hráč Štefan Marcin, ktorý sa prebojoval svojou hrou až do finálového zápasu, kde však podľahol nováčikovi z Kórei. Umiestnil sa tak na druhom mieste.

4. ročník BSC Prague Showdown Cup 2020

Mikulášsky turnaj BSC Praha 2019

V sobotu 7. decembra sme sa zúčastnili veľmi priateľského turnaja s príjemnou atmosférou pod záštitou pražského klubu BSC Praha. Zúčastnilo sa ho 12 hráčov.

Medzinárodný turnaj Amber of Liepaja 2019 Lotyšsko

Zúčastnili sme sa medzinárodného, bodovaného turnaja v meste Liepaja v Lotyšsku vďaka podpore Nadácie EPH . V kategórií mužov sa turnaja zúčastnili Pavol Kuboško a Miroslav Marcinko s celkovým počtom hráčov 42 . Kategóriu žien zastupovala Kristína Cesnaková s počtom hráčok 22.
Umiestnenie na turnaji:
4. miesto – Pavol Kuboško
25. miesto – Miroslav Marcinko
Ženy
17. miesto – Kristína Cesnaková

Pavol Kuboško vybojoval štvrtým miestom 200 bodov do svetového rebríčka. Po zisku týchto bodov mu aktuálne patrí jedenáste miesto. Miroslav Marcinko získal 24 bodov a obsadil 64 miesto v rebríčku.
Kristína Cesnaková získala 42 bodov a tie jej dopomohli vyšplhať sa na 23. miesto.
Aktuálny svetový rebríček IBSA k 31.7.219

Kyjov 2019

Zúčastnili sme sa už 19. ročníka medzinárodného turnaja s československou účasťou v Kyjove. Na prvom mieste skončil Pavol Kuboško, druhé miesto vybojoval Dušan Milo a tretie miesto patrilo hráčovi z Českej republiky Ondrejovi Kodetovi.

Medzinárodný turnaj Pajulahti Games Fínsko 2019 s podporou neziskovej organizácie Soria

V januári roku 2019 sme navštívili Fínsko, kde sa konal medzinárodný turnaj s bohatou účasťou hráčov a to nie len z Európy. Turnaj bol bodovaný medzinárodnou organizáciou IBSA – International Blind Sports Federation, kde získane body sú zapísané do svetového rebríčka IBSA. V kategórií mužov sa zúčastnilo 37 hráčov. Naše umiestnenie je nasledovné: 27. miesto – Miroslav Marcinko, 11. miesto – Pavol Kuboško, 5. miesto – Štefan Marcin.

Majstrovstvá Slovenska v Showdowne 2018

Tieto Majstrovstvá Slovenska budú patriť medzi tie najúspešnejšie pre náš klub. Na prvých troch priečkach sa umiestnili hráči z nášho klubu. 3. miesto – Dušan Milo, 2. miesto – Pavol Kuboško a majstrom SR pre rok 2018 sa stal Štefan Marcin.